днів
годин
хвилин
секунд
днів
годин
хвилин
секунд
Придбай до кінця листопада зі знижкою!
-50% на аналіз "Печінкові проби"
Тест на печінкові проби допомагає виміряти вміст білків, печінкових ферментів та білірубіну у крові. Рівень цих хімічних речовин, які виробляються у печінці, дає лікарю важливу інформацію про функціональний стан одного з найважливіших органів нашого тіла. Для діагностики на печінкові проби у пацієнта беруть кров із вени. Варто відзначити, що для перевірки всіх важливих показників необхідна лише одна процедура забору крові. У медичному центрі 3D-Гастро процедура виконується дуже швидко і практично безболісно.
-20% на послуги Гастроскопія або Колоноскопія
Гастроскопію проводять для того, щоб встановити причини симптомів з боку шлунково-кишкового тракту, наприклад, довготривалої печії, нудоти чи порушення ковтання. Це не тільки можливість оглянути слизову оболонку. Якщо під час обстеження виявилися зміни тканин, лікар може виконати біопсію – взяти невелику частинку слизової оболонки для подальшого гістологічного та цитологічного дослідження. Крім того, лікар може виконати місцеві втручання: видалити поліпи та сторонні тіла, зупинити кровотечу або встановити стент.
-10% на консультацію гастроентеролога (дитячого та дорослого)
Неправильне харчування і стреси, погані умови навколишнього середовища значно впливають на роботу травної системи. Багато захворювань шлунково-кишкового тракту виявляють себе незначними симптомами, які мало турбують пацієнта. Але ігнорування таких фактів, як болі в животі, печія, відрижка, здуття живота, може дорого обійтися пацієнтові. Тому, якщо ви дбаєте своє здоров'я, то необхідно періодично відвідувати гастроентеролога.
-10% УЗД брюшної порожнини
Завдяки даному способу обстеження діагностується цілий ряд захворювань різних систем. Зазвичай комплексна діагностика охоплює максимальну область і дає розгорнуту картину стану пацієнта. При наявності конкретних скарг фахівець може звузити обсяг і порадити приділити увагу якомусь конкретному органу.
Знижку можна отримати за умови її оплати у період дії акції, з 22 по 30 листопада включно. Та скористатись нею до 4.12.2021 р. включно.

Контакти
Адреса
пр. Миру, 74 (Будинок зв'язку);
пров. Транспортний, 14 (17-й мк-н)
→ Схема проезда
Графік роботи
Понеділок - субота
З 8:00 до 18:00
Неділя - вихідний
Залишились питання?
Made on
Tilda